Mācību sasniegumi 2020./2021. mācību gadā
Mēs lepojamies!
Sasniegumi ikdienas mācību darbā 2020./2021. m.g.
Par teicamām sekmēm un apzinīgu attieksmi pret mācību darbu (vismaz 8 balles un ļoti labi apgūti visi mācību priekšmeti (2.-3.klasē) vai vismaz 7 balles un vidējā atzīme vismaz 7,8 balles 4.klasē (sudraba liecība 5.-9.klasē), vidējā atzīme vismaz 9 balles (zelta liecība 5.-9.klasē) pateicības saņēma 13 skolēni:
- 2.klasē: Agnese Ķīse, Bille Pušinska, Elisa Rasa-Berkule, Marta Rutkovska
- 3.klasē: Ivo Bahmanis
- 4.klasē: Natanaēls Novikovs, Kaspars Pušinskis
Zelta liecības saņēma:
- 6.klasē: Elizabete Dārziņa, Eunika Balode-Novikova
Sudraba liecības saņēma:
- 5.klasē: Marta Kuzņecova
- 8.klasē: Laila Līga Beļājeva, Emīls Dārziņš
- 9.klasē: Veronika Ruska
Pateicības par labām sekmēm mācībās (visos mācību priekšmetos iegūtas vismaz 6 balles, 2.-3.klasē labi apgūti visi mācību priekšmeti) saņēma 22 skolēni:
- 2.klasē: Kristians Gleizdāns, Bruno Kārkliņš, Mārtiņš Rudaks, Sabīne Stivriņa, Olivers Šulcs, Markuss Marks Zariņš
- 3.klasē: Dāvids Auziņš, Rainers Balodis, Emija Rasa-Berkule, Madara Strēlniece, Roberts Veips
- 4.klasē: Rihards Grabis
- 5.klasē: Samanta Seikstule,
- 6.klasē: Alise Baumane, Rebeka Ekerte, Daniels Roberts Kūlītis
- 7.klasē: Amanda Priedīte
- 8.klasē: Kristīne Santa Pētersone
- 9.klasē: Karlīna Gaspersone, Kristī Ozola, Arta Krista Paegle, Markuss Vimba
Starpnovadu olimpiāžu laureāti un dalībnieki 2020./2021. mācību gadā
- Karlīna Gaspersone ieguva 2.vietu ķīmijas olimpiādē 9.klasei (sk. K.Blūmentāle)
- Elizabete Dārziņa ieguva atzinību matemātikas olimpiādē 6.klasei (sk. I.Paegle)
- Kristī Ozola ieguva 2.vietu angļu valodas olimpiādē 9.klasei (sk. M.Jēkabsone)
Starpnovadu olimpiāžu dalībnieki
- Markuss Vimba piedalījās ķīmijas olimpiādē 9.klasei (sk. K.Blūmentāle)
- Emīls Dārziņš, Ralfs Ričards Krupenko, Kristaps Liepiņš, Kristīne Santa Pētersone, Santa Solovjova piedalījās matemātikas olimpiādē 8.klasei (sk. M.Buša)
Labākie mācību priekšmetos 2020./2021. m.g.
- Matemātikā – 2.kl. A.Ķīse, 4.kl. R.Grabis, N.Novikovs, 5.kl. S.Seikstule, 6.kl. E.Dārziņa, 7.kl. J.Antonovs, 8. kl. K.I.Liepiņš, 9. kl. V.Ruska;
- Datorikā – 4.kl. R.Grabis, 5.kl. S.Seikstule, 6.kl. E.Dārziņa, 7.kl. K.S.Brūdere, 8.kl.K.I.Liepiņš, 9.kl. M.Vimba;
- Sociālajās zinībās – 4.kl. K.Pušinskis, 5.kl. M.Kuzņecova, 6.kl. A.Baumane, 7.kl. A.Priedīte;
- Latviešu valodā – 1.kl. S.M.Želve, 6.kl. E.Dārziņa, 8.kl. K.S.Pētersone, 9.kl. V.Ruska;
- Literatūrā – 5.kl.S.Seikstule, 6.kl. E.Balode-Novikova, 7.kl. S.Egle, 8.kl. K.S.Pētersone, 9.kl. V.Ruska;
- Krievu valodā – 4.kl. N.Novikovs, 6.kl. E.Balode-Novikova, 7.kl. S.Egle, 8.kl. K.S.Pētersone, 9.kl. A.Šimkuse;
- Angļu valodā – 3.kl. D.Auziņš, 4.kl. N.Novikovs, 5.kl. M.Kuzņecova, 6.kl. E.Balode-Novikova, 9.kl. K.Ozola;
- Vizuālajā mākslā – 6.kl. E.Dārziņa, 7.kl. S.Egle, 8. kl. L.L.Beļājeva, 9.kl. A.Šimkuse;
- Ķīmijā – 8.kl. K.I.Liepiņš, 9.kl. K.Gaspersone, V.Ruska;
- Ģeogrāfijā – 7.kl. A.Priedīte, 8.kl. E.Dārziņš, 9.kl. V.Ruska;
- Bioloģijā – 7.kl.K.S.Brūdere, 8.kl. L.L.Beļājeva, 9.kl. V.Ruska;
- Sportā – 1.kl. A.Sidjukina, J.Gulbis-Urbāns, 2.kl. B.Kārkliņš, 3.kl. R.Balodis, 4. K.Pušinskis, 5.kl. M.Kuzņecova, 6.kl. E.Dārziņa, R.Ekerte, 8.kl. L.L.Beļājeva, 9.kl. V.Ruska;
- Mājturībā un tehnoloģijās/ Dizainā un tehnoloģijās – 5.kl. M.Kuzņecova, 6.kl. E.Dārziņa, R.Frīdenšteins, 7.kl. A.Priedīte, 8.kl. L.L.Beļājeva, 9.kl. K.Ozola;
- Mūzikā – 3.kl. D.Auziņš, 4.kl.N.Novikovs, 5.kl. S.Seikstule, 6.kl. E.Dārziņa, 7.kl. A.Priedīte, 8.kl. E.Dārziņš, 9.kl. K.Gaspersone;
- Latvijas vēsturē – 6.kl. E.Dārziņa, 8.kl. L.L.Beļājeva, 9.kl. K.Ozola;
- Pasaules vēsturē – 6.kl. E.Balode-Novikova, 9.kl. D.Mocāns.