Barikāžu atceres pasākumi

Šogad aprit 33 gadi, kopš Latvijā notika Dziesmotā revolūcija, kuras spilgtākais notikums bija janvāra barikāžu laiks. Mēs skolā veidojām instalāciju “Pie barikāžu ugunskura”. Par tās tapšanu paldies skolēniem-Samantai Seikstulei, Aleksim Žēbinam, Kasparam Pušinskim, Madaram Antonovam, skolotājām-Solvitai Freibergai, Intai Rajeckai, Intai Lapsiņai!Šodien notika Barikāžu muzeja nodarbības, kurās skolēni tika iepazīstināti ar Dziesmotās revolūcijas notikumu hronoloģiju.Skolēnu atziņas pēc nodarbības.Ralfs: “Es ieguvu vairāk informācijas par barikādēm, to sākumu un laimīgajām beigām. Sapratu, ka latviešu tauta darīs jebko, lai nosargātu neatkarību.”Marta: “Man patika, bija interesanti uzzināt, ko bija pārdzīvojuši mūsu vecvecāki.”Mēs esam maza tauta kartē, bet liela mūsu sirdī!