Stalbes pamatskolas pirmsskolas grupa “Kamenītes” pārgājienā apkārt Riebiņa ezeram

Baudot pēdējās siltās un vasarīgās dienas, Stalbes pamatskolas pirmsskolas grupa “Kamenītes” devās izzinošā pārgājienā apkārt Riebiņa ezeram. Bērni iejutās meža detektīvu lomā, meklējot noteiktās lietas pēc noteiktām pazīmēm, iepazina biežāk sastopamās sēnes un augus.

Kā arī “Kamenītes” piedalās AS “Latvijas valsts meži” ekoprogrammā pirmsskolām, apgūstot pirmo programmas tēmu “Meža netīrie noslēpumi”, bērni atklāj netīrās meža takas – cūcības Latvijas dabā – un to, ka mežā atkritumiem nav vietas. Tur jādzīvo dzīvniekiem un jāaug kokiem, bet atkritumiem jāatrodas atkritumu tvertnē. Tā arī darījām mēs, un pārgājiena laikā sakopām Riebiņa ezera apkārtni!