Karjeras diena skolā

1.- 6. klašu skolēni improvizatoru vadībā piedalās digitāli izglītojošā spēlē, iepazīstoties ar nākotnes profesijām, kuras dažādās pasaules augstskolās iespējams apgūt jau tagad, un izmēģina savas spējas zīmēšanā 3D virtuālajā vidē.

Bet 7.- 9. klašu skolēni improvizatora Riharda Sniega vadībā interaktīvās stundas laikā apzina tās prasmes, kuras būs nepieciešamas nākotnes darba tirgū. Jauniešiem ir iespēja arī uzzināt dažādu mūsdienu profesiju pārstāvju domas par to, kā viņu profesija mainīsies tuvākā un tālākā nākotnē.

Ar 3D virtuālās realitātes briļļu palīdzību skolēniem ir iespēja virtuāli ielūkoties trīs mūsdienīgos atšķirīgu nozaru uzņēmumos tepat Latvijā, kuros izmanto pasaulē jaunākās tehnoloģijas.

Karjeras dienas pasākumu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām.

Foto no  www.viaa.gov.lv