Kampaņa “Par cilvēcību”

Šodien, 18. oktobrī skolā viesojās biedrības “Latvijas Platforma attīstības sadarbībai” (LAPAS) pārstāvji, lai 7., 8. un 9. klases skolēniem novadītu nodarbību “Par cilvēcību”.

LAPAS direktore Inese Vaivare skaidro: “Migrācijas tēma pēdējos gados ir padarīta par politisko cīņu instrumentu – biedējot ar “jaunienācējiem”, polarizējot viedokļus. Mēs gribam parādīt, ka migrācija ir klātesoša katras ģimenes un katra cilvēka dzīves stāstā un, ka tieši cilvēcība ir tā, kas nosaka cieņpilnu pieņemšanu svešā vidē – vai tā būtu cita pilsēta, vai valsts. Šī nav kampaņa par “savējiem” un “svešajiem”. Šis ir stāsts par katru no mums – par cilvēku, kas ir izjutis bezpalīdzību, pateicību, vilšanos, šaubas un mieru.”