Skola un dzeja elpo, zied!

Nāk rudens apgleznot Latviju……. , un šogad rudens krāsu palete ir īpaši bagāta. Laika apstākļi sekmē dažādu augu ziedēšanu. Mēs to izmantojām, lai pamatskolā sarīkotu Rudens ziedu izstādi. Tika izveidotas necerēti daudz kompozīciju, kurās akcents bija jāliek tieši uz ziedu izmantošanu . Ziedu izstāde parādīja ziedošo augu daudzveidību mūsu dārzos un pļavās. Neatkarīga komisija vērtēja dotos darbus trīs grupās: 1.-3.klase, 4.-6.klase un  7.-8.klase.

1.-3.klašu grupā 1.v.- Gustava Petaka  kompozīcijai “Rudens ziedi jūrā”, 2.v.- Patrika Opincāna kompozīcijai “Saules apskautais puķķirbis” un 3.v. Karlīnas Ērkšķes kompozīcijai “Rudens modes cepure”.

4.- 6.klašu grupā 1.v. Alises Bīberes kompozīcijai “Rudens puķu klājums”, 2.v. kompozīcijai “Vienā laivā – vasara un rudens”, 3.v. Agneses Ķīses kompozīcijai “Maigais rudens”.

7.-8.klašu grupā 1.v. Artūra Liepiņa kompozīcijai “Rudens romantika pie rīta kafijas”, 2.v. Rainera Aveniņa kompozīcijai ”Ziedu cepure”, 3.v. Martas kuzņecovas kompozīcijai “Rudens ķirbis”.

Paldies visiem skolēniem, kuri piedalījās izstādē ar savām kompozīcijām, kā arī viņu vecākiem, kuri palīdzēja gan ar ideju, gan izpildījumu!