Aicinām piedalīties Grindeks organizētajā “Grindeks Gudrinieku čempionātā”!

Lai veicinātu Latvijas skolēnu interesi un erudīciju ķīmijas, farmācijas un medicīnas jomās, kā arī lai veicinātu piedalīšanos erudīcijas spēlēs, vadošais Baltijas farmācijas uzņēmums Grindeks aicina piedalīties tiešsaistes prāta spēlēs “Grindeks Gudrinieku čempionātā”.

Kad notiks?

•31. oktobris – atlases kārta tiešsaistē
•2. novembris – pusfināls tiešsaistē
•4. novembris – fināls klātienē Apollo Vintage kino zālē, tc Riga Plaza

Atlases kārta un pusfināls 31. oktobrī un 2. novembrī sāksies plkst. 18.00 un ilgs 1,5 stundu. Fināls 4. novembrī tc Riga Plaza Apollo Vintage kino zālē sāksies plkst. 15.00 un ilgs 2 stundas.

Kā piedalīties?

•Izveido komandu ar trīs 8. klases skolēniem!
•Piesaki vienu no savas skolas pasniedzējiem kā komandas vadītāju!
•Sūti komandas nosaukumu, dalībnieku vārdus un uzvārdus, klasi, kā arī skolas nosaukumu un adresi uz gudrinieki@grindeks.lv līdz 26. oktobrim (ieskaitot)!
•Komandas eksperiments – līdz 26.10.2022. (ieskaitot) vietnē TikTok izveido video, izmantojot Grindeks TikTok kontā ievietoto video Stitch!
•Piedalies un cīnies par 1. vietas balvu 300 eiro apmērā katram no uzvarētājkomandas!
•Dalība bez maksas.

Balvu fonds

Pirmo trīs vietu komandas dalībnieki un komandas vadītājs katrs saņem vērtīgas balvas:
1.vieta – EUR 300;
2.vieta – XD Design BOBBY HERO REGULAR mugursoma;
3.vieta – Grindeks pārsteiguma balva

Aicinām Latvijas atjautīgos, pozitīvos un enerģiskos skolēnus reģistrēties “Grindeks Gudrinieku čempionātam” jau šodien!