Stalbes Kamenīšu pārgājiens

Lai gan laiks aiz loga nav saulains un uzlīst arī pa kādai lietus lāsei, zinātkāros “Kamenīšu” grupas bērnus tas neattur doties pārgājienā un mežu.

Sagatavojam somas ar siltu tēju un kādu našķi, izrunājot drošības noteikumus gan atrodoties uz ceļa, gan esot mežā, esam gatavi pārgājienam! Iejūtoties meža detektīvu lomā dodamies piedzīvojumā – meklējam sēnes gan uz zemes, gan kokos, dažādās lapas, čiekurus un zīles, kā arī kādu zvēra alu un tā pēdu nospiedumus.

Laiks paskrēja nemanot, kad bija jau jāatgriežas skolā, taču mēs vienojamies, ka mainoties gadalaikam atgriezīsimies, lai redzētu kā mežs ir nomainījis savu rudens kažociņu uz ziemas un pārbaudītu, kādus pārsteigumus tas ir sagatavojis šoreiz.

Pirmsskolas skolotājas Agija un Agrita,
auklīte Solvita

Skatīt bildes Galerijā šeit.