Augi skolas Zaļajā klasē

Oktobra mēnesī skolēni pētīja, kādi augi aug skolas Zaļās klases nenopļautajā daļā. Bērniem bija iespēja atpazīt jau zināmos augus un iepazīt jaunus. Zaļajā klasē aug timotiņš, āboliņš, mīkstpiene, pelašķis, vanagnadziņš, raspodiņš, ceļteka, pienene, pļavas gundega, dzelzgalve.

1.klase pētīja pelašķi un mīkstpieni, 2.klase vanagnadziņu un raspodiņu, 3.klase gundegu un dzelzgalvi. Tika nostiprināta prasme  sameklēt informāciju,  pētīt ,  uzstāties, stāstīt, darboties praktiski – mērīt, nospiest herbāriju. Prezentācijā pastāstīja viens otram, kāds izskatās augs, kur pielieto augu.

Izrādās, ka mūsu apkārtnē aug augi, kuri ir ārstnieciski un kurus varam pielietot savas veselības un imunitātes stiprināšanai, piemēram, pelašķis un raspodiņš. Taču ir jābūt uzmanīgiem, jo ir augi, kuri ir indīgi, kā gundega.

Sākumskolas skolotāji