Zīmēšanas konkurss “Moldova manām acīm”

19. novembrī Eiropas Vietējo solidaritātes dienu ietvaros 16 Stalbes pamatskolas skolēni piedalījās Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolā rīkotajā zīmējumu konkursā “Moldova manām acīm”. Konkursu organizēja Pārgaujas novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību. Konkursā piedalījās visu Pārgaujas novada skolu skolēni – Straupes, Stalbes un Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskolas.

Konkursa sākumā skolēni skatījās video sižetu par mūsu novada sadarbības partneriem Moldovā – Rišakani rajonu. Pēc tam konkursantiem tika dotas divas stundas, kurās radoši izpausties un, izvēloties sev tīkamāko vizuālās mākslas tehniku, uzzīmēt savus iespaidus un skatījumu par Moldovu.

Darbus vērtēja pasākumam speciāli veidota žūrija: Pārgaujas novada domes priekšsēdētājs Hardijs Vents, Pārgaujas novada domes deputāte Guna Rukšāne, māksliniece Valda Ošiņa, fotogrāfe Marta Martinsone-Kaša un laikraksta “Druva” žurnāliste Sarmīte Feldmane. Tika apbalvoti labākie darbi trīs vecuma kategorijās: 1.-3. klase, 4.-6. klase un 7.-9. klase.

Lepojamies,
ka 7.-9. klašu grupā laureātu vidū iekļuva arī Stalbes pamatskolas 9. klases skolniece Sabīne Strazdiņa.

Stalbes pamatskolas izglītības metodiķe Nora Ķibilda-Kinna