Ekskursija

Vai zini, kuri Latvijas dzīvnieki ir sastopami Latvijas pilsētu un apdzīvotu vietu simbolos -ģerboņos?

8. aprīlī Stalbes 1. un 2 klases skolēni ar “Latvijas Skolas somas” atbalstu piedalījās Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza ekskursijā “Dzīvnieki Latvijas dabā un kultūrā”. Ekskursijas maršruts un saruna vijās caur pilsētu ģerboņos atveidoto dzīvnieku prizmu, iesaistot skolēnus pētnieciskās aktivitātēs un darbībās – mīklu atminēšanā, pasakas atjaunošanā, pilsētu meklēšanā Latvijas kartē.

Mājupceļā skolēni izstaigāja arī Kubeseles dabas taku. Apskatīja Runtiņas pusloka tiltiņu, Tējas namiņu, Kubeseles pilskalnu, Runtiņalu un Lielo avotakmeni, kā arī meža pavasara ziedu bagātību – cīrulīšus, vizbulītes, zeltstarītes.

Paldies gidei Keitai par interesanto nodarbību un pastaigu!

Sākumskolas skolotāji: I.Lapsiņa, J.Palsa