Patriotu nedēļa

Novembris, Latvijas patriotiskākais mēnesis, strauji tuvojas beigām, lai nodotu stafeti gada pēdējam mēnesim.  Tomēr vēl neliels ieskats novembra notikumos.

Mūsu skolas Patriotu nedēļas pasākumi sākās 10. novembrī ar Lāčplēša dienas lāpu gājienu pie Vīlandes skolnieku rotas pieminekļa, kur nolikām ziedus un godinājām visus, kuri izcīnījuši neatkarīgu Latvijas valsti.

Šogad, atzīmējot Latvijas 105. dzimšanas dienu, lielā ideja bija prast saskatīt, novērtēt, kāda ir mūsu dzimtenes daba. Katrs skolēns varēja iesūtīt sava mīļākā dabas stūrīša foto, un skolēnu foto kolāžas uz lielā ekrāna lieliski papildināja koncertuzvedumu “Latvija-Dieva zemīte”. Uzveduma saturs tika veidots, balstoties  panteisma filozofijā. Panteisms- reliģiski filozofiska mācība, kas dievu identificē ar dabu un uzskata dabu par dieva iemiesojumu.