Putnu dienas 3.klasē

Vai zini, kādi putni sastopami Latvijā? Vai zini, kā tie paziņo par savu klātbūtni?

Šos un citus jautājumus 30. martā Stalbes pamatskolas 3. klases skolēni centās izzināt Putnu dienā. Četrās mācību stundās skolēni lasīja par putniem, atpazina tos pēc attēla, meklēja putnu nosaukumus krustvārdu mīklā, “atjaunoja” tautasdziesmas par putniem, gatavoja papīra pavasara vēstnešus un klausījās to balsīs. Skolēni darbojās pāros un pārbaudīja zināšanas. Pēc izpildīta uzdevuma, katrs pāris varēja pārbaudīt savu veikumu. Par putnu dienas uzvarētājām kļuva Melānija Sindija Želve un Gabriela Svikle, bet arī pārējie dalībnieki saņēma pateicības un ieguva jaunas zināšanas par mūsu mazajiem kaimiņiem.

Skatīt bildes Galerijā šeit.

Gatavojoties Putnu dienai 3. klases zēni – Mikuss Vimba, Andis Verjutins un Rolands Liepiņš, kopā ar saviem vecākiem un klases audzinātāju pagatavoja 6 jaunus putnu būrus un izkāra savā mājas apkārtnē.

3. klases audzinātāja Inta Lapsiņa