SPKC nodarbība par ūdeni Stalbes pirmsskolā un 1.-2.klašu skolēniem

Lai veicinātu bērnu izpratni par dzeramā ūdens nozīmību un veicinātu veselīgu ūdens lietošanas paradumu ieviešanu un stiprināšanu ikdienā, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) šodien rīkoja pasākumu Stalbes pirmsskolas vecāko grupu audzēkņiem un 1.-2. klašu skolēniem.
Pasākuma “Ja Tu robots neesi, atceries dzert ūdeni!” ietvaros interaktīvu un aizraujošu uzdevumu veidā pasākuma vadītāji robots Pats un dārznieks Dario iepazīstināja izglītojamos ar tādām tēmām kā ūdens loma cilvēka organismā un ieguvumi no tā pietiekamas uzņemšanas, nepietiekamas ūdens uzņemšanas un pārmērīgas saldināto dzērienu lietošanas negatīvās sekas, kā arī tika rasti praktiski risinājumi, kā veicināt ūdens dzeršanu ikdienā, veidojot noturīgu paradumu.