Mācību sasniegumi 2021./2022. mācību gadā
Mēs lepojamies!
Sasniegumi ikdienas mācību darbā 2021./2022.m.g.
Par teicamām sekmēm un apzinīgu attieksmi mācību darbā (ļoti labi apgūti visi mācību priekšmeti 1.-2.klasē, vismaz 8 balles un ļoti labi apgūti visi mācību priekšmeti 3.klasē vai vismaz 7 balles un vidējā atzīme vismaz 7,8 balles 4.-9.klasē (sudraba liecība 5.-9.klasē), vidējā atzīme vismaz 9 balles (zelta liecība 5.-9.klasē) pateicības saņēma 11 skolēni:
- 2.klasē: Daniels Novikovs, Melānija Sindija Želve
- 3.klasē: Agnese Ķīse, Bille Pušinska, Elisa Rasa-Berkule, Marta Rutkovska
- 4.klasē: Ivo Bahmanis
Zelta liecības saņēma:
- 7.klasē: Elizabete Dārziņa
Sudraba liecības saņēma:
- 5.klasē: Rihards Grabis, Kaspars Pušinskis
- 7.klasē: Eunika Balode-Novikova
Pateicības par labām sekmēm mācībās (visos mācību priekšmetos iegūtas vismaz 6 balles, 3.klasē labi apgūti visi mācību priekšmeti) saņēma 21 skolēns:
- 2.klasē: Jēkabs Urbāns-Gulbis, Marta Kučere, Viesturs Laudiņš, Adrija Sidjukina, Martins Stūris, Miks Stūris, Gabriela Svikle, Mikuss Vimba
- 3.klasē: Bruno Kārkliņš, Sabīne Stivriņa, Olivers Šulcs, Markuss Marks Zariņš
- 4.klasē: Rainers Balodis, Madara Strēlniece, Roberts Veips
- 5.klasē: Madars Antonovs, Natanaēls Novikovs
- 6.klasē: Marta Kuzņecova, Samanta Seikstule, Ralfs Strazdiņš
- 7.klasē: Rebeka Ekerte
Labākie mācību priekšmetos 2021./2022.mācību gadā
- Vizuālajā mākslā: 2.kl. G.Svikle, 5.kl. R.Grabis, K.Pušinskis, 7.kl. A.Baumane, E.Dārziņa, 8.kl. A.Priedīte, 9.kl. L.L.Beļājeva
- Matemātikā: 2.kl. A.Grabis, D.Novikovs, 3.kl. M.Rutkovska, 6.kl. M.Kuzņecova, 7.kl. A.Baumane, E.Dārziņa, 9.kl. K.I.Liepiņš
- Datorikā: 4.kl. I.Bahmanis, 5.kl. K.Pušinskis, 6.kl. S.Seikstule, 7.kl. A.Baumane, E.Dārziņa, 8.kl. A.Priedīte, 9.kl. K.I.Liepiņš
- Ķīmijā: 8.kl. J.Antonovs, 9.kl. K.I.Liepiņš
- Ģeogrāfijā: 7.kl. E.Dārziņa, 9.kl. L.L.Beļājeva
- Bioloģijā: 7.kl. A.Baumane, E.Dārziņa, 8.kl. A.Priedīte, 9.kl. L.Laudiņa
- Dabaszinībās: 4.kl. I.Bahmanis
- Krievu valodā: 4.kl. I.Bahmanis, 5.kl. N.Novikovs, 7.kl. A.Baumane, E.Dārziņa, E.Balode-Novikova, 9.kl. K.S.Pētersone, M.R.Tauriņš
- Sociālajās zinībās: 2.kl. A.Grabis
- Sociālajās zinībās un vēsturē: 4.kl. I.Bahmanis
- Angļu valodā: 1.kl. P.Opincāns, 2.kl. M.Želve, 3.kl. M.Rutkovska, 5.kl. N.Novikovs, 7.kl. E.Dārziņa
- Latviešu valodā: 2.kl. M.S.Želve, 3.kl. A.Ķīse, 7.kl. E.Dārziņa
- Literatūrā: 5.kl. N.Novikovs, 6.kl. S.Seikstule, 7.kl. E.Balode-Novikova, 8.kl. S.Egle
- Dizainā un tehnoloģijās: 5.kl. R.Grabis, K.Pušinskis
- Mūzikā: 2.kl. D.Novikovs, 3.kl., A.Ķīse , 4.kl. I.Bahmanis, 5.kl. N.Novikovs, 6.kl. S.Seikstule, 7.kl. A.Baumane, E.Dārziņa, 9.kl. L.Laudiņa, E.Dārziņš
- Sportā sportā un veselībā: 3.kl. B.Kārkliņš, 4.kl. R.Balodis, 5.kl. K.Pušinskis, 6.kl. R.Strazdiņš, 7.kl. E.Dārziņa, R.Ekerte, 9.kl. M.R.Tauriņš
- Teātra māksla: 4.kl. E.Rasa-Berkule, 7.kl.A.Baumane, R.Ekerte