Izrāde “Klusētāji” Stalbes pamatskolā

26.maijā plkst.9.20 Stalbes pamatskolā 5.-9.klases skolēniem notiks izrāde “Klusētāji”.

Režisors Jānis Znotiņš iestudējis izrādi pusaudžiem “Klusētāji”, kas stāsta par cilvēku vienaldzību un tās drūmajām sekām. Kāpēc bieži vien izvēlamies klusēt, kad patiesībā būtu vajadzējis iesaistīties un runāt? Vai tiešām runāšana vienmēr ir sudrabs un klusēšana – zelts?

Trīs jauni cilvēki – Santa, Krišjānis un Ikars – atcerēsies piedzīvoto un pastāstīs par kādu satraucošu notikumu, kas ar viņiem atgadījies laikā, kad viņi mācījās vienā klasē. Viss izvērstos citādi, ja viņi izšķirošā brīdī nebūtu izvēlējušies klusēt.

Radošā komanda:

• režisors: Jānis Znotiņš
  • dramaturģe: Ance Muižniece
  • scenogrāfe: Pamela Butāne
  • lomās: Anta Aizupe, Oskars Florencs – Vīksne, Jānis Znotiņš
  • producente: Alma Kušķe

Izrādes darbība norisinās trīs klases telpās, stāsta varoņiem mainoties vietām un ik pa laikam sastopoties. Tādejādi katra no skatītāju grupām redzēs to pašu un tomēr citu izrādi. Skatītājiem būs iespēja uzzināt, kāds ir katra iesaistītā jaunieša skatupunkts uz notikušo – kas viņiem lika tā rīkoties, ko viņi gribētu mainīt un kā viņi šodien sadzīvo ar pagātnē pieņemtajiem lēmumiem.

Izrāde notiks:

• 301. kabinetā – 7.klase