Filmas “Neatstāj pēdas” pirmizrāde Latvijas Televīzijas 1.kanālā, 11. novembrī

Aicinām Tevi uz filmas “Neatstāj pēdas” pirmizrādi Latvijas Televīzijas 1.kanālā, 11. novembrī plkst. 19.30 no jebkuras vietas pasaulē.

Filmas galvenie varoņi ir deviņi jaunieši (skauti un gaidas, Ķemeru Nacionālā parka jaunie reindžeri un grupa “Carnival Youth), kuri COVID-19 pandēmijas laikā dodas dabā, lai piedzīvotu un uzzinātu ko jaunu: Kā krāmēt pārgājiena somu? Kā orientēties purvā? Kā pareizi iekurināt ugunskuru? Filma atklāj jauniešu attieksmi un emocijas, domājot par vidi Latvijā un pasaulē. Filmu veidojusi Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu, tā 28 minūtēs sniegs ieskatu šodienas izaicinājumos, patēriņa kultūras un dabas saglabāšanas aspektos jauniešu redzējumā. Ceļā viņi uzzinās: Kā izskatās vienīgais kukaiņēdājaugs Latvijā? Ko darīt, ja sāc grimt purvā, un cik zinoši mēs esam, kad  vieni dabā? Dokumentālajā filmā redzams būtiskais par iešanu pārgājienos gar jūru, mežā un purvos.

Filma vēlāk tā būs skatāma www.ltv.lv.
Sīkāk par filmu lasi: http://skauti.lv/pirmizrade-neatstaj-pedas/

Filma “Neatstāj pēdas” tapusi ar Latvijas Vides aizsardzības fonda finansiālu atbalstu.