Stalbes pamatskolas skolēni svin Lieldienas

Šogad, atzīmējot Lieldienas, aicinājām skolēnus apgūt Lieldienu olu krāsošanu ar dažādiem dabiskiem materiāliem un dalīties savā pieredzē un veikumā ar citiem. Skolēni izmēģināja dažnedažādas krāsvielas un materiālus toņa un rakstu iegūšanai: sīpolumizas, melno tēju, bietes, mellenes, skujas, ķērpjus, dažādas lapiņas un puķītes.

Paldies visiem, kas iesūtīja foto un video: Agnesei Ķīsei, Alisei Bīberei, Jānim Rudakam, Oliveram Šulcam, Bruno kārkliņam, Elisai Rasai-Berkulei, Kristianam Gleizdānam, Laurai Šulcai, Markusam Markam Zariņam, Martai Rutkovskai, Patrīcijai Mikasenokai, Ivo Bahmanim, Samantai Seikstulei, Alisei Baumanei, Egīlam Kašam, Amandai Priedītei, Jurim Antonovam, Liānai Podziņai, Mārtiņam Grigorjevam un skolotājai Ilzei Rēķei.

Ekopadomes koordinatore, skolotāja N. Ķibilda-Kinna