27.-28. maijs. Attālinātās Stalbes pamatskolas sporta dienas

Esi aktīvs un piedalies attālinātajā sporta dienā!

27.-28. maijā notiks attālinātās Stalbes pamatskolas sporta dienas. Lai uzzinātu, kā, lasi tālāk:

• Sacentīsies klases.
  • Sportosim katrs savā mājā.
  • Iesim, skriesim, lēksim, rāposim.
  • Tavs uzdevums 27.-28. maijā veikt pēc iespējas vairāk km, pārvietojoties ar kājām.
  • Rezultātu fiksē ar aplikāciju Endomondo un nosūti savai klases audzinātājai/-am veikto attālumu un maršrutu (skaties video instrukciju, kā uzinstalēt un darboties ar Endomondo).
  • Ja Tev nav pieejams Endomondo, izmēri veikto attālumu citādi, uzraksti, kur skrēji vai gāji, un sūti audzinātājai Whatsapp.
  • Klašu audzinātāji apkopos klases kopīgi veikto distances garumu.
  • Klases kopējo veikto km skaitu izdalīsim ar klases skolēnu skaitu un iegūsim vidējo km skaitu uz skolēnu.
  • Uzvarēs tā klase, kurai būs lielākais vidējais km skaits uz skolēnu, jeb, citiem vārdiem sakot, lai uzvarētu, katram skolēnam jāveic iespējami garāka distance.
  • Klašu audzinātāji un priekšmetu skolotāji šoreiz veidos savu komandu!
  • Lai visiem sportisks gars!

Sporta skolotāja Oskara norādes:

Endomodo instrukcija:

P.S. Uzaicini arī vecākus pievienoties skrējienā vai pastaigā! 🙂