5. klases skolēnu darbi sociālajās zinībās

Arī krīzes laikā Stalbes pamatskolas skolēni turpina čakli mācīties. Ar nelielu devu piepūles un pacietības arī attālināti mēs spējam apgūt jaunas zināšanas un radīt skaistus darbus. Lūk, neliels ieskats 5. klases sociālo zinību stundās tapušajos darbiņos. Skolēni zīmējumos attēlojuši A. Brigaderes darba citātu:

“Debesis bija kā dziļš, zils ezers. Mākoņu baltums viņā mirdzēja kā sniegs. Mākoņu ēnas, tik vieglas un priecīgas, sējās pār pļavu. Ezeriņa spogulis arī mājās atvizēja kā dzirkstošs kristāla trauks. Bērzu birzis tālumā- it kā kāds tās rotaļīgi būtu iesviedis saulē. Un kas par pļavu! Meža ielokā kā spilvenā gulēja. Koki, zariem zālē iegrimuši, to sargāja. Kā milzīga bļoda tā bija, pilna ziedu, saules, smaržu.”

Paldies visiem skolēniem un vecākiem par izturību un sapratni, veicot mācību procesu attālināti!