Popiela 2020

21. februārī skolas aktu zālē notika skolēnu POPIELA, kurā piedalījās desmit dalībnieki ar radošiem un interesantiem priekšnesumiem.

Skolēni bija pacentušies atkārtot oriģinālās dziesmas kustības, izvēlēties dziesmu, kas iznākusi no 2000. līdz 2020.gadam. Popielas laikā dzirdējām visdažādākās dziesmas ar atraktīvāko dalībnieku izpildījumiem.

Priekšnesumus vērtēja žūrija. Mūsu žūrijā bija mūzikas skolotāja Zane Martinsone, skolotāja Renāte Hmeļņicka, Pārgaujas novada sabiedrisko attiecību un jaunatnes lietu speciāliste Iluta Beķere un Stalbes pamatskolas absolvents Gustavs Bērziņš. Varējām vērot gan individuālus, gan klašu, gan zēnu, meiteņu priekšnesumus.

Apkopojot rezultātus, žūrijas locekļi paziņoja gala rezultātus. Godpilno 1.vietu ieguva Alise Baumane, 2.vietu – 5.klase un 3.vietu – 1.klases zēni.

Priekšnesumi tika vērtēti pēc šādiem kritērijiem:

• Priekšnesuma atbilstība video;
  • Cik labi komanda zina dziesmas vārdus (atdarina mutes kustības);
  • Apģērbs, aksesuāri un inventārs;
  • Priekšnesuma atraktivitāte.

Pēc popielas norisinājās balle, kurā skolēni varēja kārtīgi izpausties un pavadīt laiku līdz autobusiem. Popielu organizēja skolēnu dome. Paldies visiem par piedalīšanos un atbalstu!