Skolā viesi – Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektori

Stalbes pamatskolā viesojās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā  inspektore E. Kalniņa,  Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākais inspektors V. Dvinskis un Pārgaujas novada pašvaldības policists D. Baumanis, lai runātu ar skolēniem par viņu drošību, tiesībām,  pienākumiem un atbildību, atbildētu skolēniem uz viņiem interesējošiem jautājumiem. Skolēniem aktuāli bija gan drošības jautājumi, gan emocionālā vardarbība, gan atbildība par savu uzvedību. Skolēni saņēma arī dāvanas, bet galvenā atziņa visiem labi zināma: “Nedari otram to, ko negribi pats saņemt!”.