Atbalsti Stalbes ekoskolas Rīcības dienu pasākumus balsojot

Atbalsti mūsu ekoskolas Rīcības dienu pasākumus balsojot- ej uz šo saiti https://www.facebook.com/videsfonds/photos/a.356937711012574/6217965808243039?type=3 un balso – spied PATĪK un DALIES šai Stalbes pamatskolas bildei.
Balsojumus pieņem līdz 2. decembrim (ieskaitot)!

Visvairāk atbalstītie labie darbi iegūs balvas no konkursa atbalstītājiem!

Vides izglītības fonds (FEE Latvia) Stalbes pamatskolas ekopadomes skolēnu jaunākā grupa skolas dārznieces vadībā mācījās kopt telpaugus, palīdzēja pārstādīt pašvaldības telpu puķes. Pavasarī skolas apkārtnes sakopšanas talkas ietvaros plānojam izveidot pļavas puķu joslu, kas pāries dabīgā nepļautā zālājā – tādējādi radot iespēju baudīt pļavas puķu skaistumu un pētot dabīga zālāja bioloģisko daudzveidību.
Rīcības dienu ietvaros skolēnu ekopadome novembrī organizē labdarības akciju “Palīdzam Cēsu dzīvnieku patversmei Lācīši pārdzīvot ziemu.” Jo mūsu skolas teritorijā ik pa laikam uzturas kāds kaķis, kuram cenšamies sameklēt mājas, zaķi, pat stirnas, eži, vardītes, bites un kamenes.