“Bērnu žūrijas” balvu pasniegšana

Klāt Lieldienas, bet uz Stalbes pamatskolu zaķa vietā bija atnācis mīlīgs kaķēns, lai palīdzētu svarīgā uzdevumā- pasniegt Latvijas Nacionālās bibliotēkas sarūpētās balvas čaklākajiem “Bērnu žūrijas” grāmatu lasītājiem.

“Bērnu žūrijas” uzdevums ir veicināt lasītprasmi, likt aizdomāties par grāmatu saturu, to izvērtēt, aizpildot LNB izveidoto un atsūtīto anketu.

Prieks par to, ka liela daļa sākumskolas skolēnu aktīvi iesaistījās šajā pasākumā- lasīja un novērtēja LNB ieteiktās jaunākās grāmatas. Aizpildot anketas, skolēniem bija iespēja izteikt savu atzinību arī par grāmatas vizuālo izskatu.

Mūsu skolas 1. un 2. klašu skolēni visvairāk balsis nodeva par igauņu rakstnieka Ilo Pikova grāmatu “Tuk, tuk”, savukārt 3. un 4. klašu skolēni arī par igauņu rakstnieka Mika Kerenena stāstu “Armando”.

Bibliotekāre  Inta Rajecka

Skatīt bildes Galerijā šeit.