Konkurss “Ķengurs”

Starptautiskais matemātikas konkurss “Ķengurs” šogad notika nevis kā ierasti martā, bet maijā. Konkursā piedalījās skolēni no 2. -9. klasei. Tā uzdevumi ir veidoti, lai skolēni attīstītu loģisko domāšanu. Latvijā piedalījās 5108 skolēni. Pēc rezultātu apkopošanas katrs dalībnieks no organizatoriem  saņem sertifikātu, kurā ir viņa iegūtie punkti, vieta skolā un valstī savā klašu grupā. Labākajā simtniekā no mūsu skolas tika:

  •  2. klasē Eduards Mārcis Ulmanis 45. vieta (pavisam startēja 748 skolēni)
  •  3.klasē Rihards Grabis 69. vieta (pavisam 804 skolēni)
  •  6. klasē Sandis Miks Rainskis 66. vieta, Juris Antonovs 87. vieta (pavisam 512 skolēni)
  • 7. klasē Līga Laudiņa 22. vieta (pavisam 479 skolēni)
  • 9. klasē Sabīne Strazdiņa 94. vieta (pavisam 284 skolēni)

Paldies sākumskolas skolotājiem J. Palsai, S. Zaļaiskalnai, I. Lapsiņai un 5. -6. klašu matemātikas skolotājai I. Paeglei par atsaucību konkursa norisē mūsu skolā.

Māra Buša, matemātikas skolotāja

Varētu arī interesēt...