Nordplus projekta posms Stalbes pamatskolā

No 26. līdz 29.septembrim mūsu skolā notiek projekta Nordplus sadarbības un sadraudzības aktivitātes starp Stalbes pamatskolas, lietuviešu un dāņu skolēniem.

Pēc vakardienas (26.oktobris) viesošanās Lielstraupes pilī un “ieniršanas” Vējiņu pazemes ezeros šodien, 27.oktobrī, tika aktualizēta eko tēma.

Darbojoties jauktajās komandās, skolēni pārbaudīja prasmi, vai prot šķirot atkritumus. Veidoja no tekstila drēbēm rudens karnevāla tērpus, izmantojot dabas materiālus un dodot apģērbiem otru dzīvi. Izvēloties atbilstošu mūziku, skolēni tērpus prezentēja, radoši pastāstīja par atbilstošā tērpa daļām.
Tika radīti tērpi ar nosaukumu – “Māte daba”, “Labākais, nepārspējamākais 2022.gada autfits”, “Luisa Viltona puķu sezona “.
Vēlāk devāmies uz Āraišiem, kur notika aizraujoša slēpņošanas spēle.

Skatīt bildes Galerijā šeit.