Tiešsaistes konference jauniešiem “Nākamais mežu eksperts”

Aicinām Jūs un Jūsu audzēkņus piedalīties tiešsaistes konferencē jauniešiem “Nākamais mežu eksperts”.

29. novembrī, no plkst. 11:00 līdz plkst. 14:00.

Konferences mērķis: informēt jauniešus par izglītības un darba iespējām meža nozarē Latvijā un aicināt viņus apsvērt iespējas izvēlēties saistīt savu nākotni ar mežu un saistītajām nozarēm.
Skolēniem viegli uztveramā un interesantā formā būs pieejama informācija gan par profesionālās vidējās izglītības un augstākās izglītības programmām Latvijā, gan par darba iespējām dažādos Latvijas kokapstrādes un mežsaimniecības uzņēmumos.

Mērķauditorija: pamatskolas vecāko klašu un vidusskolas skolēni
DALĪBA KONFERENCĒ BEZMAKSAS!
SKATIES TIEŠRAIDI 29. NOVEMBRĪ PLKST. 11:00 ŠEIT
KONFERENCES TĒMAS I: IEVADS | INOVĀCIJU IZMANTOŠANA MEŽSAIMNIECĪBAS JOMĀ
Dalībnieki: Latvijas Valsts Meži
II: MEŽA NOZARE LATVIJĀ: STUDIJU IESPĒJAS
Dalībnieki: Latvijas Lauksaimniecības Universitāte, Ogres Valsts Tehnikums, Rīgas Valsts tehnikums, Latvijas Valsts Meži
III: PROFESIONĀLĀS REALIZĀCIJAS IESPĒJAS MEŽA NOZARĒ
Dalībnieki: Latvijas Finieris, Latvijas valsts mežzinātnes institūts “Silava”, PATA, Latvijas kokrūpniecības federācija u.c.
PROGRAMMA
REĢISTRĒJIES!