Tuvojas augstskolas RISEBA Karjeras dienas

RISEBA Karjeras dienas aicina ne tikai studentus, bet arī skolēnus un skolotājus uzzināt par jaunākajām karjeras tendencēm, tikties ar pazīstamiem uzņēmumiem un noklausīties mūsu absolventu un partneru Karjeras pieredzes stāstus.

Profesors un RISEBA absolvents Daniels Klebers 19.04 vakarā stāstīs, kā ir studēt doktorantūrā.

Savukārt Accenture darbinieki 22.04 izstāstīs, kā tas ir uzsākt darbu IT jomā, varēsi uzzināt uzzināt par Accenture Bootcamp pieredzi.

Bet ja vēlies iepazīties ar uzņēmumiem, kuri piedāvā darba un prakses iespējas, tad vēl var paspēt reģistrēties uz tikšanos ar uzņēmumiem 16.04 latviski, vai 21.04 angļu valodā, sākums 12.00

Nepalaid garām pasaules līmeņa domātāju Benjamin Pring (ASV), kurš ir atzīts par vienu no Top 30 managment thinkers in the world in 2020, viņš stāstīs par Future of Work, gan par to kā mākslīgais intelekts ietekmē mūsu nākotni, gan par tendencēm darba un karjeras jomā.

Piedalies RISEBA Karjeras dienu pasākumos: atver pārlūkā ŠEIT.