Pateicības diena

MĒS LEPOJAMIES!

2018./2019. m.g. par teicamām sekmēm un apzinīgu attieksmi pret mācību darbu (vismaz 8 balles un ļoti labi apgūti visi mācību priekšmeti (2.-3.klasē) vai vismaz 7 balles un vidējā atzīme vismaz 7,8 balles 4.klasē ( sudraba liecība 5.-9.klasē), vidējā atzīme vismaz 9 balles (zelta liecība 5.-9.klasē) pateicības saņēma 19 skolēni:

4.klasē: Elizabete Dārziņa, Brendons Breds Dūdens, Rebeka Ekerte, Katrīna Kārkliņa, Kenets Strēlnieks

Zelta liecības saņēma:

8.klasē: Sabīne Strazdiņa

9.klasē: Emīls Dakša

Sudraba liecības saņēma:

5.klasē: Amēlija Brauna, Sandis Miks Rainskis

6.klasē: Līga Laudiņa, Santa Solovjova, Markuss Raivo Tauriņš

7.klasē: Dairis Mocāns, Alise Elīna Petkeviča, Karlīna Gaspersone, Veronika Ruska,

8.klasē: Renāte Beļājeva, Loreta Lapsiņa, Armands Ričards Robītis

Pateicības par labām  sekmēm mācībās (visos mācību priekšmetos iegūtas vismaz 6 balles, 2.-3.klasē labi apgūti  visi mācību priekšmeti)  saņēma 27 skolēni:

2.klasē: Rihards Grabis, Mārtiņš Mikasenoks

3.klasē: Sanija Maiga Pērkone, Samanta Seikstule, Ralfs Strazdiņš

4.klasē: Alise Baumane, Roberts Frīdenšteins, Atis Gūtmanis, Matīss Krujelis, Daniels Roberts Kūlītis, Renārs Ozoliņš, Ričards Rudaks, Mikus Tauriņš

5.klasē: Samanta Egle, Liāna Podziņa, Amanda Priedīte, Juris Antonovs

6.klasē: Laila Līga Beļājeva, Emīls Dārziņš,  Sanija Ivanova, Ralfs Ričards Krupenko, Roberts Mednis, Kristaps Imants Liepiņš,  Sintija Ošiņa

7.klasē: Amanda Šimkuse

8.klasē: Elva Pužule, Evita Mieriņa