Mācību sasniegumi

Mācību sasniegumi

2017./2018. mācību gads

Mēs lepojamies!

Sasniegumi Starpnovadu mācību priekšmetu olimpiādēs.

 

Santa Solovjova ieguva 1.vietu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē meitenēm 5.klasei (sk.S.Jonāse)

Marta Kristiāna Antonova (6.kl.) ieguva atzinību mājturības un tehnoloģiju olimpiādē meitenēm 7.klasei (sk.S.Jonāse)

Edgars Šūmanis ieguva atzinību mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 8.-9.klasei (sk.J.Mičulis)

Marta Kristiāna Antonova (6.kl.) ieguva atzinību matemātikas olimpiādē (sk. I.Paegle)

Marta Kristiāna Antonova (6.kl.) ieguva atzinību angļu valodas olimpiādē (sk. S.Auziņa)

Elizabete Dārziņa (3.kl.) ieguva atzinību konkursā “Hei, matemātiķi!”! (sk.A.Sarapova)

Elizabete Dārziņa ieguva 2.vietu latviešu valodas olimpiādē 3.klasei (sk.A.Sarapova)

Armands Ričards Robītis ieguva 1.vietu mūzikas olimpiādē  (sk.A.Tomsone)

Juris Antonovs un Amēlija Brauna (4.kl.) ieguva atzinību sākumskolas skolēnu mazajā  pētniecības konferencītē “Mazs cinītis gāž lielu vezumu”(sk.J.Palsa)

Letīcija Rozīte (4.kl.) ieguva atzinību sākumskolas skolēnu mazajā  pētniecības konferencītē “Mazs cinītis gāž lielu vezumu”(sk.J.Palsa)

Dairis Mocāns (6.kl.) ieguva atzinību mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 5.-7.klasei (sk.J.Mičulis)

Roberts Gūtmanis (6.kl.) ieguva atzinību mājturības un tehnoloģiju olimpiādē 5.-7.klasei (sk.J.Mičulis)

 

 

Mēs lepojamies!

Sasniegumi ikdienas mācību darbā 2017./2018.m.g.

    

Par teicamām sekmēm un apzinīgu attieksmi pret mācību darbu (vismaz 8 balles un ļoti labi apgūti visi mācību priekšmeti (2.-3.klasē) vai vismaz 7 balles un vidējā atzīme vismaz 7,8 balles 4.klasē (sudraba liecība 5.-9.klasē), vidējā atzīme vismaz 9 balles (zelta liecība ) 5.-9.klasē) pateicības saņēma 23 skolēni:

3.klasē: Elizabete Dārziņa, Brendons Breds Dūdens, Katrīna Kārkliņa, Kenets Strēlnieks

4.klasē: Amēlija Brauna, Letīcija Rozīte, Liāna Podziņa

Zelta liecības saņēma:

6.klasē: Marta Kristiāna Antonova

7.klasē: Sabīne Strazdiņa

Sudraba liecības saņēma:

5.klasē: Emīls Dārziņš, Līga Laudiņa, Roberts Mednis, Santa Solovjova, Markuss Raivo Tauriņš

6.klasē: Karlīna Gaspersone, Roberts Gūtmanis, Dairis Mocāns, Alise Elīna Petkeviča

7.klasē: Renāte Beļājeva, Armands Ričards Robītis, Elva Pužule

8.klasē: Emīls Dakša

9.klasē: Paula Dzene

Pateicības par labām  sekmēm mācībās (visos mācību priekšmetos iegūtas vismaz 6 balles, 2.-3.klasē labi apgūti  visi mācību priekšmeti)  saņēma 28 skolēni:

2.klasē: Sabīne Fjodorova, Sanija Maiga Pērkone, Samanta Seikstule, Ralfs Strazdiņš

3.klasē: Alise Baumane, Rebeka Ekerte, Roberts Frīdenšteins, Atis Gūtmanis, Matīss Krujelis, Renārs Ozoliņš, Mikus Tauriņš

4.klasē: Karolīna Sonora Brūdere, Samanta Egle,  Amanda Priedīte, Sandis Miks Rainskis

5.klasē: Laila Līga Beļājeva, Daniels Dāvis Grabis, Sanija Ivanova, Kristaps Imants Liepiņš, Rolands Reiziņš

6.klasē: Kristī Ozola,Veronika Ruska, Roberts Šūmanis

7.klasē:Loreta Lapsiņa, Amanda Vanaga

8.klasē: Dairis Kļaviņš

9.klasē: Evija Gūtmane, Kristaps Krujelis

 

Sasniegumi ikdienas mācību darbā 2017./2018. m.g. 1. semestrī

    

22.decembrī  par teicamām sekmēm un apzinīgu attieksmi pret mācību darbu (vismaz 8 balles un ļoti labi apgūti visi mācību priekšmeti(2.-3.klasē) vai vismaz 7 balles un vidējā atzīme vismaz 7,8 balles (sudraba liecība), vidējā atzīme vismaz 9 balles (zelta liecība) 4.-9.klasē) pateicības saņēma 16 skolēni:

3.klasē: Elizabete Dārziņa, Brendons Breds Dūdens, Kenets Strēlnieks

Zelta liecības saņēma:

6.klasē: Marta Kristiāna Antonova,

7.klasē: Sabīne Strazdiņa

Sudraba liecības saņēma:

5.klasē: Līga Laudiņa, Roberts Mednis, Santa Solovjova

6.klasē: Karlīna Gaspersone, Roberts Gūtmanis, Alise Elīna Petkeviča

7.klasē: Renāte Beļājeva, Armands Ričards Robītis, Elva Pužule

8.klasē: Emīls Dakša

9.klasē: Paula Dzene

Pateicības par labām  sekmēm mācībās (visos mācību priekšmetos iegūtas vismaz 6 balles, 2.-3.klasē labi apgūti  visi mācību priekšmeti)  saņēma 26 skolēni:

2.klasē: Sabīne Fjodorova, Sanija Maiga Pērkone, Samanta Seikstule

3.klasē: Katrīna Kārkliņa, Renārs Ozoliņš, Ričards Rudaks, Mikus Tauriņš

4.klasē: Amēlija Brauna,  Liāna Podziņa, Amanda Priedīte, Sandis Miks Rainskis, Letīcija Rozīte

5.klasē: Laila Līga Beļājeva, Emīls Dārziņš, Daniels Dāvis Grabis, Sanija Ivanova, Ralfs Ričards Krupenko, Rolands Reiziņš, Markuss Raivo Tauriņš

6.klasē: Kristī Ozola, Dairis Mocāns, Arta Krista Paegle, Veronika Ruska, Roberts Šūmanis

7.klasē: Loreta Lapsiņa

7.s klasē: Nikita Pahmurkins

 

Labākie mācību priekšmetos 

 2017./2018.m.g. I semestrī

Vizuālajā mākslā:  M.K.Antonova, S.Strazdiņa, M.Dakša, A.G.Opincāns;

Mājturībā un tehnoloģijās : S.Solovjova, M.K.Antonova, R.Gūtmanis, S.Strazdiņa, A.R.Robītis, K.V.Ruble, E.Dakša, S.Beļājeva, P.Dzene;

Matemātikā: K.Strēlnieks, B.B.Dūdens,  M.S.Rainskis, M.K.Antonova, U.Baumanis, E.Dakša, S.Zariņa

Datorikā un informātikā: L.Podziņa, D.D.Grabis, R.Gūtmanis, A.R.Robītis;

Fizikā: P.Dzene, E.Dakša

 Ķīmijā: E.Dakša

Sociālajās zinībās:  K.Ozola

Dabaszinībās: J.Antonovs, M.K.Antonova, R.Gūtmanis

Ģeogrāfijā: S.Strazdiņa,K.V.Ruble, E.Dakša, P.Dzene;

Bioloģijā: E.Gūtmane, E.Dakša, A. Svikle, A.R.Robītis;

Latvijas un pasaules vēsturē: S.Strazdiņa; E.Dakša, P.Dzene

Latviešu valodā: E.Dārziņa,  L.Rozīte, R.Gūtmanis, S.Strazdiņa, E.Dakša, S.Zariņa, E.Gūtmane

Literatūrā:  M.K.Antonova, S.Strazdiņa, E.Dakša, P.Dzene

Latviešu valodā un literatūrā: S.Strazdiņa, E. Dakša

Angļu valodā: K.Strēlnieks, J.Antonovs, R.R.Krupenko,  M.K.Antonova, A.R.Robītis, E.Dakša

Sportā: E.Eglītis, R.Gūtmanis, S.Strazdiņa

 

Skolas olimpiāžu rezultāti 2017./2018.m.g.

Skolas kombinētās sākumskolas olimpiādes 3.klasei ( sk. A.Sarapova) uzvarētāji:

1.v. Elizabete Dārziņa
2.v. Brendons Breds Dūdens
3.v. Kenets Strēlnieks
 
Skolas matemātikas olimpiādes uzvarētāji:
5.klase (sk.I.Paegle)
1.v. Roberts Mednis
2.v.Daniels Dāvis Grabis
3.v. Santa Solovjova
 
6.klase (sk.I.Paegle)
1.v. Marta Kristiāna Antonova
2.v. Roberts Gūtmanis
3.v. Dairis Mocāns
 
7.klase (sk.M.Buša)
1.v. Sabīne Strazdiņa
2./3.v. Uģis Baumanis
2./3.v. Armands Ričards Robītis
 
8.klase (sk.M.Buša)
1.v. Emīlam Dakšam
2.v. Oskaram Lasmanim
3.v. Gatim Tumulim
 
9.klase (sk.M.Buša)
1.v. Samanta Zariņa
2.v. Evija Gūtmane
3.v. Deivids Bušs
 
Skolas bioloģijas un ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētāji (sk.I.Rēķe):
7.klase
1.v. Armands Ričards Robītis
2.v. Sabīne Strazdiņa
3.v. Amanda Vanaga
Atzinība: Diāna Opincāne

8.-9.klase
1.v. Paula Dzene
2.v. Dairis Kļaviņš
3.v. Kristaps Krujelis
Atzinība: Emīls Dakša