Projekts Esi Līderis

Projekts Esi Līderis

  

2018. gada 10. decembris. Meistarklase Stalbes vidusskolā.

Uzņēmējs un lektors Jānis Stabiņš 10. decembrī viesojās mūsu skolā, lai vadītu bezmaksas meistarklasi neformālā gaisotnē 7.-9. klasēm. Skolēniem tika sniegts izklāsts par jaunumiem un aktualitātēm tēmai: “Kā sevi gatavot veiksmīgai karjerai."Divu mācību stundu garumā jaunieši ar lektoru pārrunāja ļoti aktuālus jautājumus par savas dzīves mērķa izvirzīšanu, kā dzīvot saskaņā ar sevi un justies laimīgam. Vai dzīvē ir iespējams nekļūdīties un vai mēs spējam redzēt tālāk par savu ierasto vietu, vidi. Jauniešiem bija iespēja rast atbildes uz sev ļoti būtiskiem jautājumiem.

 

2018. gada 12. oktobris. Līderi parlamentā!

Projekts “Esi Līderis” uzsākot jauno mācību gadu tikās ar jauniešiem no visas Latvijas Līderu Parlamentā, lai jau šajā mācību gadā veidotu jaunu sadarbību!
Pirmā tikšanās ar Līdera parlamentāriešiem notika 2018.gada 12.oktobrī Latvijas Universitātes Biznesa,vadības un ekonomikas fakultāte telpās, kur apskatīja mācību gada aktualitātes, uzklausīja ierosinājumus un noteica Parlamenta Prezidentu un Vicaprezidentu. Stalbes vidusskolu šajā pasākumā pārstāvēja Emīls Dakša no 9.klases. Pēc svinīga kliņģera un jaukām sarunām jaunieši devās uz Ministru kabinetu skaistā ekskursijā iepazīstot un redzot klātienē mūsu Latvijas valsts valdības darbu.